Gramy o utrzymanie !

Gramy o utrzymanie !

Jutro rozgrywana będzie cała kolejka A-Klasy i po zakończeniu wszystkich meczy być może poznamy drużynę która spadnie do B-Klasy. Gra toczy się między Groniem a drużyną z Mazańcowic. Jeśli Groń chcę mieć jakiekolwiek szanse utrzymania w lidze, jutro musi wywieźć z Bielska chociaż jeden punkt a najlepiej trzy! Wspierajmy Groń w tych trudnych chwilach, dajmy im jutro wsparcie. Zapraszamy kibiców na mecz, zbiórka na boisku w Bujakowie o godzinie 14:15, wyjazd autobusu około 14:30. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16:00. A stadion na którym rozgrywany będzie mecz znajduje się przy ulicy Jaworzańskiej 151 w Bielsku Białej (Wapienica).

LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS GROŃ BUJAKÓW !  

Sobota, 04.06.2016, godz. 16:00 

Bielsko-Biała ul. Jaworzańska 151

ZAPRASZAMY !

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości