zamknij reklamę

I stało się...

I stało się...

Po wczorajszej porażce w Wapienicy i zwycięstwie Mazańcowic z Buczkowicami, po dwóch sezonach spędzonych w A-klasie niestety spadamy do klasy B. Za tydzień w sobotę o godzinie 16:00 odbędzie się ostatni mecz Gronia w tej lidze z Czechowicami. 

Komentarze

Dodaj komentarz
  • KOTASY napisał
    Na Bujakowskim jarmarku cegiełki powinni głownie zakupić pracownicy GMINY (wysokie pensje ,lekka praca,przerost zatrudnienia) .

  • Typer Prezes napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> http://bet350.blogspot.com/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij