zamknij reklamę

Sokół w sobotę !

Sokół w sobotę !

Już jutro na boisku w Buczkowicach Nasi seniorzy rozegrają ligowy mecz z tamtejszym Sokołem. W tamtym tygodniu Groń zremisował z KS Bystra 1:1, a Sokół 0:0 z zespołem Beskidu Godziszka. Nasi zawodnicy muszą w końcu powalczyć o trzy punkty! Zapraszamy na to spotkanie!

SOKÓŁ BUCZKOWICE - GROŃ BUJAKÓW  (24.04.2016r.) Godz. 17:00 !

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij