zamknij reklamę

Dwójka GLKS-u ..

Dwójka GLKS-u ..

Po porażce w Międzybrodziu, nadszedł czas na mecz z drugą drużyną GLKS-u Wilkowice. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedziele (11.09.2016r.) o godzinie 11:00 na boisku w Bujakowie przy ul. Bielskiej 1a. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz, pomóżmy zawodnikom w zdobyciu trzech punktów !  TYLKO ZWYCIĘSTWO !

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij