zamknij reklamę

Ostatni mecz rundy u siebie..

Ostatni mecz rundy u siebie..

Zapraszamy na ostatni mecz w tym roku na własnym stadionie. Przeciwnikiem Naszych zawodników będzie zespół z Ligoty, który w tabeli lokuje się jedną pozycje nad Groniem. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę (30.10.2016r.) o godzinie 11:00 ! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij