zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
6:2
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
1:5
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Mazańcowice
3:3
Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski
1:8
Groń Bujaków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
5:2
Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice
2:4
Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice
0:1
KS Bestwinka
Sokół Hecznarowice
2:0
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
8:0
LKS Mazańcowice
Soła Kobiernice
1:4
Pionier Pisarzowice
Groń Bujaków
5:1
Sokół Hecznarowice
Zamek Grodziec Śląski
0:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
0:4
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
1:1
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
1:2
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:1
LKS Mazańcowice
Sokół Hecznarowice
1:6
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
4:1
Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski
1:5
Soła Kobiernice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
1:1
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
4:4
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
3:0*
Zamek Grodziec Śląski
LKS Mazańcowice
1:1
Sokół Hecznarowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
2:5
Sokół Hecznarowice
Groń Bujaków
3:2
KS Bestwinka
Wilamowiczanka Wilamowice
3:2
LKS Mazańcowice
Zamek Grodziec Śląski
0:5
Pionier Pisarzowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:1
LKS Mazańcowice
Groń Bujaków
3:0*
Zamek Grodziec Śląski
Wilamowiczanka Wilamowice
5:4
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
1:0
KS Bestwinka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
4:4
LKS Mazańcowice
Groń Bujaków
1:1
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
2:5
Wilamowiczanka Wilamowice
Zamek Grodziec Śląski
1:4
Sokół Hecznarowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
8:1
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
0:1
Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice
4:0
Zamek Grodziec Śląski
LKS Mazańcowice
3:2
KS Bestwinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
1:2
Soła Kobiernice
Groń Bujaków
2:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
1:0
Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski
3:4
LKS Mazańcowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:0
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
3:0*
Zamek Grodziec Śląski
Wilamowiczanka Wilamowice
8:0
Sokół Hecznarowice
LKS Mazańcowice
0:3
Groń Bujaków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:0
Soła Kobiernice
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
4:0
LKS Mazańcowice
Zamek Grodziec Śląski
2:4
KS Bestwinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
1:5
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
3:0*
Zamek Grodziec Śląski
LKS Mazańcowice
0:5
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
1:3
Soła Kobiernice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości