zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Pauza
Słowian Łodygowice
2:5
Zamek Grodziec Śląski
KS Międzyrzecze
3:0
Sokół Hecznarowice
Halny Kalna
1:4
Orzeł Kozy
Centrum Ligota
0:2
Sokół Zabrzeg
Czarni Jaworze II
0:10
Rotuz Bronów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Kozy
Zamek Grodziec Śląski
3:1
KS Międzyrzecze
Słowian Łodygowice
2:1
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Sokół Zabrzeg
2:0
Halny Kalna
Sokół Hecznarowice
1:1
Czarni Jaworze II
Rotuz Bronów
0:2
Centrum Ligota
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
Pauza
Orzeł Kozy
1:5
Sokół Zabrzeg
KS Międzyrzecze
4:0
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Halny Kalna
3:4
Rotuz Bronów
Centrum Ligota
0:1
Sokół Hecznarowice
Czarni Jaworze II
1:2
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
0:6
KS Międzyrzecze
Zamek Grodziec Śląski
5:1
Centrum Ligota
Sokół Hecznarowice
0:2
Halny Kalna
Rotuz Bronów
3:1
Orzeł Kozy
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
7:0
Czarni Jaworze II
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
Pauza
Orzeł Kozy
2:1
Sokół Hecznarowice
Sokół Zabrzeg
0:0
Rotuz Bronów
Halny Kalna
2:1
Zamek Grodziec Śląski
Centrum Ligota
1:5
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Czarni Jaworze II
1:0
Słowian Łodygowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rotuz Bronów
Słowian Łodygowice
1:3
Centrum Ligota
Zamek Grodziec Śląski
4:3
Orzeł Kozy
KS Międzyrzecze
8:1
Czarni Jaworze II
Sokół Hecznarowice
2:4
Sokół Zabrzeg
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
8:0
Halny Kalna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze II
Pauza
Orzeł Kozy
2:1
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Sokół Zabrzeg
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Halny Kalna
2:1
Słowian Łodygowice
Centrum Ligota
2:7
KS Międzyrzecze
Rotuz Bronów
4:2
Sokół Hecznarowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Hecznarowice
Zamek Grodziec Śląski
5:1
Rotuz Bronów
Słowian Łodygowice
1:0
Orzeł Kozy
KS Międzyrzecze
6:0
Halny Kalna
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
2:3
Sokół Zabrzeg
Czarni Jaworze II
2:2
Centrum Ligota
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Ligota
Pauza
Orzeł Kozy
1:2
KS Międzyrzecze
Sokół Zabrzeg
0:0
Słowian Łodygowice
Halny Kalna
3:2
Czarni Jaworze II
Sokół Hecznarowice
0:1
Zamek Grodziec Śląski
Rotuz Bronów
2:1
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zamek Grodziec Śląski
KS Międzyrzecze
4:1
Sokół Zabrzeg
Centrum Ligota
1:0
Halny Kalna
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
6:2
Sokół Hecznarowice
Czarni Jaworze II
2:1
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
1:4
Rotuz Bronów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Halny Kalna
Pauza
Rotuz Bronów
2:2
KS Międzyrzecze
Sokół Zabrzeg
3:0
Czarni Jaworze II
Orzeł Kozy
1:0
Centrum Ligota
Zamek Grodziec Śląski
2:5
Rekord II Bielsko-Biała (futsal)
Sokół Hecznarowice
3:1
Słowian Łodygowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij