zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
1:2
Koszarawa Żywiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:1
Orzeł Kozy
Zapora Porąbka
2:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Beskid Skoczów
4:0
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
1:3
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
5:2
Błyskawica Drogomyśl
BKS Stal Bielsko-Biała
2:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
4:1
Zapora Wapienica
Pasjonat Dankowice
8:1
LKS Leśna
Koszarawa Żywiec
2:1
Zapora Porąbka
GKS Radziechowy-Wieprz
1:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
0:4
Czarni/Góral Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
3:0
Orzeł Kozy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
2:0
Pasjonat Dankowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Zapora Porąbka
6:2
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Wapienica
5:2
GLKS Wilkowice
LKS Leśna
1:4
Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała
4:1
Koszarawa Żywiec
Orzeł Kozy
3:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
5:2
Zapora Porąbka
Zapora Wapienica
9:0
LKS Leśna
Koszarawa Żywiec
2:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz
2:4
Orzeł Kozy
Błyskawica Drogomyśl
1:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
3:0
Czarni/Góral Żywiec
GLKS Wilkowice
0:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:2
Błyskawica Drogomyśl
Czarni/Góral Żywiec
3:0
Zapora Wapienica
Zapora Porąbka
1:2
Beskid Skoczów
LKS Leśna
2:0
GLKS Wilkowice
BKS Stal Bielsko-Biała
1:2
Pasjonat Dankowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Orzeł Kozy
1:2
Koszarawa Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
4:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
3:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
4:2
Zapora Porąbka
Koszarawa Żywiec
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Leśna
0:2
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
0:1
Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice
4:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
6:1
GLKS Wilkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Beskid Skoczów
Zapora Porąbka
3:1
LKS Leśna
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
Zapora Wapienica
GKS Radziechowy-Wieprz
3:2
Koszarawa Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:1
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
0:9
Pasjonat Dankowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
3:1
Beskid Skoczów
Błyskawica Drogomyśl
4:3
GKS Radziechowy-Wieprz
Pasjonat Dankowice
4:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
5:1
Zapora Porąbka
Zapora Wapienica
1:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Leśna
0:2
BKS Stal Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
1:1
Koszarawa Żywiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:0
LKS Leśna
Zapora Porąbka
2:0
GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec
2:2
Błyskawica Drogomyśl
BKS Stal Bielsko-Biała
0:3
Czarni/Góral Żywiec
GKS Radziechowy-Wieprz
1:4
Pasjonat Dankowice
Orzeł Kozy
1:5
Zapora Wapienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:0
Beskid Skoczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
6:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Pasjonat Dankowice
5:1
Koszarawa Żywiec
Zapora Wapienica
2:7
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Leśna
0:0
Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice
1:5
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
1:4
Beskid Skoczów
GKS Radziechowy-Wieprz
4:4
Zapora Wapienica
Błyskawica Drogomyśl
3:7
Pasjonat Dankowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
LKS Leśna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
Zapora Porąbka
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
0:3
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
3:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
0:1
Orzeł Kozy
Beskid Skoczów
7:0
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Wapienica
3:3
Koszarawa Żywiec
LKS Leśna
0:2
GKS Radziechowy-Wieprz
BKS Stal Bielsko-Biała
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
0:7
Pasjonat Dankowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8:2
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
4:1
Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec
1:1
LKS Leśna
GKS Radziechowy-Wieprz
1:4
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
2:2
Zapora Wapienica
Orzeł Kozy
2:0
BKS Stal Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Zapora Porąbka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
3:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
1:3
Czarni/Góral Żywiec
GKS Radziechowy-Wieprz
3:0
Zapora Porąbka
Błyskawica Drogomyśl
8:0
LKS Leśna
GLKS Wilkowice
1:11
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
4:3
Zapora Wapienica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0*
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
3:0
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Porąbka
2:1
Koszarawa Żywiec
Zapora Wapienica
1:0
Beskid Skoczów
LKS Leśna
0:5
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
3:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Orzeł Kozy
2:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
2:0
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
2:1
Czarni/Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz
0:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
3:1
Zapora Porąbka
GLKS Wilkowice
0:8
Zapora Wapienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:2
Orzeł Kozy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
2:0
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:1
Koszarawa Żywiec
Zapora Porąbka
3:2
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
0:6
Zapora Wapienica
BKS Stal Bielsko-Biała
5:3
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
5:2
GKS Radziechowy-Wieprz
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
7:0
Zapora Porąbka
Pasjonat Dankowice
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
0:2
Czarni/Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec
0:3*
Orzeł Kozy
GKS Radziechowy-Wieprz
1:9
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Błyskawica Drogomyśl
3:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
5:2
LKS Leśna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
10:0
LKS Leśna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Pasjonat Dankowice
Zapora Porąbka
0:1
Zapora Wapienica
GKS Radziechowy-Wieprz
0:5
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
1:4
Błyskawica Drogomyśl
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała
0:5
Beskid Skoczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
6:2
Orzeł Kozy
Zapora Wapienica
5:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
4:0
GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
1:5
Zapora Porąbka
GLKS Wilkowice
0:5
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:4
Zapora Wapienica
Zapora Porąbka
0:4
Czarni/Góral Żywiec
Beskid Skoczów
7:0
Orzeł Kozy
Koszarawa Żywiec
1:4
GLKS Wilkowice
BKS Stal Bielsko-Biała
4:2
LKS Leśna
GKS Radziechowy-Wieprz
2:6
Błyskawica Drogomyśl
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:4
Pasjonat Dankowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
5:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
3:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pasjonat Dankowice
5:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Zapora Wapienica
7:0
Orzeł Kozy
LKS Leśna
0:9
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
4:1
Koszarawa Żywiec
GLKS Wilkowice
1:0
Zapora Porąbka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
2:1
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:3
Czarni/Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec
0:4
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:0
Zapora Porąbka
Błyskawica Drogomyśl
4:1
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
4:4
LKS Leśna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Zapora Wapienica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
3:0
Orzeł Kozy
Zapora Porąbka
1:11
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
6:2
Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice
6:1
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Wapienica
11:0
GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
1:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
GLKS Wilkowice
3:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
12:1
GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec
4:1
Zapora Wapienica
GKS Radziechowy-Wieprz
4:0
LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl
0:7
Beskid Skoczów
Orzeł Kozy
6:2
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
4:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Zapora Porąbka
3:6
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Skoczów
2:0
Pasjonat Dankowice
Zapora Wapienica
10:0
Błyskawica Drogomyśl
LKS Leśna
3:1
Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała
1:3
Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice
1:12
Podbeskidzie Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości