zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
3:2
Sokół Zabrzeg
Rotuz Bronów
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Słowian Łodygowice
0:5
KS Bystra (k. Bielska)
Halny Kalna
3:9
Czarni II Jaworze
Sokół Hecznarowice
3:1
Centrum Ligota
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
1:4
Słowian Łodygowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:1
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
2:3
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1
Czarni II Jaworze
Centrum Ligota
3:1
Halny Kalna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
3:4
Rotuz Bronów
Słowian Łodygowice
4:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Czarni II Jaworze
7:0
Centrum Ligota
Halny Kalna
0:7
Sokół Zabrzeg
Sokół Hecznarowice
2:2
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
1:1
Czarni II Jaworze
KS Bystra (k. Bielska)
4:2
Halny Kalna
Rotuz Bronów
4:0
Sokół Hecznarowice
Słowian Łodygowice
0:1
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1
Centrum Ligota
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
3:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Czarni II Jaworze
1:5
KS Bystra (k. Bielska)
Halny Kalna
4:4
Rotuz Bronów
Sokół Hecznarowice
2:2
Słowian Łodygowice
Centrum Ligota
0:3
Sokół Zabrzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
1:3
Czarni II Jaworze
Zamek Grodziec Śląski
7:1
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:1
Sokół Zabrzeg
KS Bystra (k. Bielska)
3:0*
Centrum Ligota
Słowian Łodygowice
0:1
Halny Kalna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
3:3
Słowian Łodygowice
Sokół Zabrzeg
1:3
KS Bystra (k. Bielska)
Halny Kalna
2:2
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Hecznarowice
0:5
Żar Międzybrodzie Bialskie
Centrum Ligota
0:1
Rotuz Bronów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
1:5
Czarni II Jaworze
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:2
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
3:1
Halny Kalna
Rotuz Bronów
0:3
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
3:0*
Centrum Ligota
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
5:2
Sokół Hecznarowice
Sokół Zabrzeg
2:0
Słowian Łodygowice
KS Bystra (k. Bielska)
7:0
Rotuz Bronów
Halny Kalna
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Centrum Ligota
1:5
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
0:0
Halny Kalna
Sokół Zabrzeg
4:3
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
4:0
Rotuz Bronów
KS Bystra (k. Bielska)
3:0*
Słowian Łodygowice
Centrum Ligota
2:1
Sokół Hecznarowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
Czarni II Jaworze
5:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Halny Kalna
0:1
Centrum Ligota
Sokół Hecznarowice
3:0
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
0:3*
Rotuz Bronów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
1:1
Zamek Grodziec Śląski
KS Bystra (k. Bielska)
0:0
Sokół Hecznarowice
Sokół Zabrzeg
4:0
Halny Kalna
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:0*
Słowian Łodygowice
Centrum Ligota
0:3
Czarni II Jaworze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
3:0*
Słowian Łodygowice
Czarni II Jaworze
3:4
Sokół Zabrzeg
Halny Kalna
1:3
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
1:3
Rotuz Bronów
Centrum Ligota
6:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
3:0
Czarni II Jaworze
Sokół Zabrzeg
6:1
Centrum Ligota
Żar Międzybrodzie Bialskie
8:2
Zamek Grodziec Śląski
Rotuz Bronów
3:1
Halny Kalna
Słowian Łodygowice
0:3*
Sokół Hecznarowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
4:1
Rotuz Bronów
Sokół Zabrzeg
3:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Halny Kalna
3:0*
Słowian Łodygowice
Sokół Hecznarowice
2:0
Zamek Grodziec Śląski
Centrum Ligota
0:13
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
4:1
Halny Kalna
Rotuz Bronów
0:0
Centrum Ligota
KS Bystra (k. Bielska)
3:2
Sokół Zabrzeg
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:0*
Sokół Hecznarowice
Słowian Łodygowice
0:3*
Czarni II Jaworze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
1:1
Zamek Grodziec Śląski
KS Bystra (k. Bielska)
3:0*
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Zabrzeg
0:0
Rotuz Bronów
Halny Kalna
1:0
Sokół Hecznarowice
Centrum Ligota
3:0*
Słowian Łodygowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:0
Halny Kalna
Zamek Grodziec Śląski
2:4
Centrum Ligota
Sokół Hecznarowice
5:1
Czarni II Jaworze
Rotuz Bronów
3:6
KS Bystra (k. Bielska)
Słowian Łodygowice
0:3*
Sokół Zabrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij