zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
6:1
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
0:2
Iskra Rybarzowice
Halny Kalna
2:7
Rotuz Bronów
LKS Ligota
2:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków
0:1
Czarni Jaworze II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:1
Czarni Jaworze II
Iskra Rybarzowice
1:3
LKS Ligota
Zamek Grodziec Śląski
2:1
Sokół Zabrzeg
Halny Kalna
1:6
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
0:8
Żar Międzybrodzie Bialskie
Rotuz Bronów
3:0
Groń Bujaków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
3:1
Rotuz Bronów
Sokół Zabrzeg
14:0
Słowian Łodygowice
LKS Ligota
4:1
Zamek Grodziec Śląski
Groń Bujaków
2:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Czarni Jaworze II
5:0
Iskra Rybarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:0
Halny Kalna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
0:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Iskra Rybarzowice
2:1
Groń Bujaków
Zamek Grodziec Śląski
0:6
Czarni Jaworze II
Halny Kalna
1:3
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
2:10
LKS Ligota
Rotuz Bronów
3:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Orzeł Kozy
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
Iskra Rybarzowice
LKS Ligota
5:0
Halny Kalna
Groń Bujaków
0:2
Zamek Grodziec Śląski
Czarni Jaworze II
9:1
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Rotuz Bronów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
- : -
LKS Ligota
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Halny Kalna
- : -
Czarni Jaworze II
Słowian Łodygowice
- : -
Groń Bujaków
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Sokół Zabrzeg
Rotuz Bronów
12:0
Iskra Rybarzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
1:4
Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
Słowian Łodygowice
Iskra Rybarzowice
1:0
Zamek Grodziec Śląski
LKS Ligota
2:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Groń Bujaków
2:3
Halny Kalna
Czarni Jaworze II
2:1
Orzeł Kozy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
0:8
LKS Ligota
Orzeł Kozy
1:3
Groń Bujaków
Halny Kalna
0:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Słowian Łodygowice
0:1
Iskra Rybarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
5:1
Czarni Jaworze II
Rotuz Bronów
7:2
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:1
Orzeł Kozy
Iskra Rybarzowice
0:0
Halny Kalna
Zamek Grodziec Śląski
7:1
Słowian Łodygowice
LKS Ligota
2:3
Rotuz Bronów
Groń Bujaków
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Czarni Jaworze II
4:1
Sokół Zabrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
5:3
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
7:0
Iskra Rybarzowice
Halny Kalna
0:1
Zamek Grodziec Śląski
LKS Ligota
3:3
Czarni Jaworze II
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Rotuz Bronów
12:1
Słowian Łodygowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
Sokół Zabrzeg
Iskra Rybarzowice
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
- : -
Halny Kalna
Groń Bujaków
- : -
LKS Ligota
Czarni Jaworze II
- : -
Rotuz Bronów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij