zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
6:1
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
0:2
Iskra Rybarzowice
Halny Kalna
2:7
Rotuz Bronów
LKS Ligota
2:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków
0:1
Czarni Jaworze II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:1
Czarni Jaworze II
Iskra Rybarzowice
1:3
LKS Ligota
Zamek Grodziec Śląski
2:1
Sokół Zabrzeg
Halny Kalna
1:6
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
0:8
Żar Międzybrodzie Bialskie
Rotuz Bronów
3:0
Groń Bujaków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
3:1
Rotuz Bronów
Sokół Zabrzeg
14:0
Słowian Łodygowice
LKS Ligota
4:1
Zamek Grodziec Śląski
Groń Bujaków
2:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Czarni Jaworze II
5:0
Iskra Rybarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:0
Halny Kalna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
0:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Iskra Rybarzowice
2:1
Groń Bujaków
Zamek Grodziec Śląski
0:6
Czarni Jaworze II
Halny Kalna
1:3
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
2:10
LKS Ligota
Rotuz Bronów
3:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
0:5
Orzeł Kozy
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
Iskra Rybarzowice
LKS Ligota
5:0
Halny Kalna
Groń Bujaków
0:2
Zamek Grodziec Śląski
Czarni Jaworze II
9:1
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:4
Rotuz Bronów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
12:0
Iskra Rybarzowice
Orzeł Kozy
1:3
LKS Ligota
Żar Międzybrodzie Bialskie
7:2
Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski
0:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Słowian Łodygowice
2:3
Groń Bujaków
Halny Kalna
0:6
Czarni Jaworze II
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
1:4
Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
Słowian Łodygowice
Iskra Rybarzowice
1:0
Zamek Grodziec Śląski
LKS Ligota
2:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Groń Bujaków
2:3
Halny Kalna
Czarni Jaworze II
2:1
Orzeł Kozy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
0:8
LKS Ligota
Orzeł Kozy
1:3
Groń Bujaków
Halny Kalna
0:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Słowian Łodygowice
0:1
Iskra Rybarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
5:1
Czarni Jaworze II
Rotuz Bronów
7:2
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:1
Orzeł Kozy
Iskra Rybarzowice
0:0
Halny Kalna
Zamek Grodziec Śląski
7:1
Słowian Łodygowice
LKS Ligota
2:3
Rotuz Bronów
Groń Bujaków
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Czarni Jaworze II
4:1
Sokół Zabrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Halny Kalna
0:1
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
5:3
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
7:0
Iskra Rybarzowice
LKS Ligota
3:3
Czarni Jaworze II
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Rotuz Bronów
12:1
Słowian Łodygowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
3:1
Sokół Zabrzeg
Iskra Rybarzowice
0:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
1:0
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
2:3
Halny Kalna
Groń Bujaków
0:3
LKS Ligota
Czarni Jaworze II
0:3*
Rotuz Bronów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
2:1
Halny Kalna
Wilamowiczanka Wilamowice
0:1
LKS Ligota
Iskra Rybarzowice
5:2
Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski
0:4
Żar Międzybrodzie Bialskie
Słowian Łodygowice
1:11
Orzeł Kozy
Czarni Jaworze II
3:1
Groń Bujaków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
2:10
Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy
3:0
Halny Kalna
LKS Ligota
4:1
Iskra Rybarzowice
Groń Bujaków
0:2
Rotuz Bronów
Czarni Jaworze II
3:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
4:0
Słowian Łodygowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:1
Groń Bujaków
Iskra Rybarzowice
2:1
Czarni Jaworze II
Halny Kalna
0:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Słowian Łodygowice
1:6
Sokół Zabrzeg
Rotuz Bronów
2:1
Orzeł Kozy
Zamek Grodziec Śląski
0:0
LKS Ligota
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
0:4
Iskra Rybarzowice
Czarni Jaworze II
2:1
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
5:3
Halny Kalna
Wilamowiczanka Wilamowice
3:6
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
7:2
Orzeł Kozy
LKS Ligota
3:0
Słowian Łodygowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
6:1
Sokół Zabrzeg
Iskra Rybarzowice
1:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Zamek Grodziec Śląski
1:2
Groń Bujaków
Halny Kalna
1:3
LKS Ligota
Rotuz Bronów
4:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Słowian Łodygowice
0:6
Czarni Jaworze II
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:3
Zamek Grodziec Śląski
Iskra Rybarzowice
1:3
Rotuz Bronów
LKS Ligota
4:0
Orzeł Kozy
Groń Bujaków
17:0
Słowian Łodygowice
Czarni Jaworze II
1:2
Halny Kalna
Sokół Zabrzeg
1:8
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
6:0
Czarni Jaworze II
Zamek Grodziec Śląski
6:1
Iskra Rybarzowice
Słowian Łodygowice
0:12
Wilamowiczanka Wilamowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
4:1
LKS Ligota
Rotuz Bronów
3:0*
Sokół Zabrzeg
Halny Kalna
0:5
Groń Bujaków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
Halny Kalna
Iskra Rybarzowice
14:0
Słowian Łodygowice
Zamek Grodziec Śląski
0:3
Rotuz Bronów
LKS Ligota
15:0
Sokół Zabrzeg
Groń Bujaków
0:5
Orzeł Kozy
Czarni Jaworze II
1:9
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
2:4
Czarni Jaworze II
Orzeł Kozy
1:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Halny Kalna
1:2
Iskra Rybarzowice
Rotuz Bronów
1:1
LKS Ligota
Słowian Łodygowice
2:10
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
12:4
Groń Bujaków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
5:5
Żar Międzybrodzie Bialskie
Iskra Rybarzowice
2:3
Orzeł Kozy
Zamek Grodziec Śląski
4:1
Halny Kalna
Słowian Łodygowice
0:11
Rotuz Bronów
Groń Bujaków
3:0
Sokół Zabrzeg
Czarni Jaworze II
1:4
LKS Ligota
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
1:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Orzeł Kozy
2:4
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
12:1
Iskra Rybarzowice
Halny Kalna
11:1
Słowian Łodygowice
Rotuz Bronów
3:3
Czarni Jaworze II
LKS Ligota
4:1
Groń Bujaków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości