zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
Pauza
Zamek Grodziec Śląski
0:1
Orzeł Kozy
Groń Bujaków
3:2
Słowian Łodygowice
Rotuz Bronów
2:1
Sokół Zabrzeg
LKS Ligota
5:5
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
7:1
Halny Kalna
Rekord II Bielsko-Biała
4:0
GLKS II Wilkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Orzeł Kozy
1:0
Groń Bujaków
Słowian Łodygowice
0:6
LKS Ligota
Czarni II Jaworze
2:5
Sokół Hecznarowice
GLKS II Wilkowice
1:0
Halny Kalna
Sokół Zabrzeg
1:4
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:1
Rotuz Bronów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Halny Kalna
Pauza
Zamek Grodziec Śląski
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice
11:0
Słowian Łodygowice
Groń Bujaków
7:2
Sokół Zabrzeg
Rotuz Bronów
3:1
GLKS II Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała
15:0
Czarni II Jaworze
LKS Ligota
2:0
Orzeł Kozy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
Pauza
Orzeł Kozy
0:2
Sokół Hecznarowice
Czarni II Jaworze
5:2
Słowian Łodygowice
GLKS II Wilkowice
0:8
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
5:2
Groń Bujaków
Rekord II Bielsko-Biała
5:0
Halny Kalna
LKS Ligota
0:3
Sokół Zabrzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
Pauza
Halny Kalna
4:2
Czarni II Jaworze
Sokół Hecznarowice
1:0
Sokół Zabrzeg
Słowian Łodygowice
4:2
Orzeł Kozy
Groń Bujaków
6:2
GLKS II Wilkowice
Rotuz Bronów
2:7
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Ligota
6:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
Pauza
Halny Kalna
0:6
Rotuz Bronów
Czarni II Jaworze
3:0*
Orzeł Kozy
GLKS II Wilkowice
1:5
LKS Ligota
Sokół Zabrzeg
1:2
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:2
Sokół Hecznarowice
Rekord II Bielsko-Biała
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ligota
Pauza
Orzeł Kozy
3:1
Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski
4:2
Halny Kalna
Sokół Hecznarowice
2:0
GLKS II Wilkowice
Słowian Łodygowice
0:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Groń Bujaków
2:9
Rekord II Bielsko-Biała
Rotuz Bronów
0:2
Czarni II Jaworze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
Halny Kalna
2:2
Groń Bujaków
Czarni II Jaworze
2:1
Sokół Zabrzeg
GLKS II Wilkowice
2:0
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
7:0
Orzeł Kozy
Rotuz Bronów
3:1
Zamek Grodziec Śląski
Rekord II Bielsko-Biała
5:0
LKS Ligota
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
Pauza
Orzeł Kozy
5:1
GLKS II Wilkowice
Zamek Grodziec Śląski
1:3
Czarni II Jaworze
Sokół Hecznarowice
1:1
Rekord II Bielsko-Biała
Groń Bujaków
1:5
Rotuz Bronów
Sokół Zabrzeg
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
LKS Ligota
3:2
Halny Kalna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
Pauza
Zamek Grodziec Śląski
2:1
Groń Bujaków
Halny Kalna
1:3
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
4:0
LKS Ligota
Czarni II Jaworze
11:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS II Wilkowice
1:2
Sokół Zabrzeg
Rekord II Bielsko-Biała
8:0
Słowian Łodygowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
Pauza
Orzeł Kozy
0:0
Rekord II Bielsko-Biała
Sokół Hecznarowice
2:4
Rotuz Bronów
Słowian Łodygowice
1:2
Halny Kalna
Groń Bujaków
3:1
Czarni II Jaworze
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:3
GLKS II Wilkowice
LKS Ligota
4:6
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
Pauza
Zamek Grodziec Śląski
0:3
Sokół Hecznarowice
Halny Kalna
2:3
Orzeł Kozy
Rotuz Bronów
10:0
Słowian Łodygowice
Groń Bujaków
2:0
LKS Ligota
Czarni II Jaworze
6:2
GLKS II Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała
6:0
Sokół Zabrzeg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS II Wilkowice
Pauza
Orzeł Kozy
2:1
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:5
Rekord II Bielsko-Biała
Sokół Hecznarowice
3:1
Groń Bujaków
Słowian Łodygowice
0:3
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
3:1
Halny Kalna
LKS Ligota
1:4
Czarni II Jaworze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jaworze
Pauza
Sokół Zabrzeg
2:2
Rotuz Bronów
Orzeł Kozy
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Halny Kalna
0:4
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice
2:1
LKS Ligota
Słowian Łodygowice
1:5
Groń Bujaków
GLKS II Wilkowice
0:3*
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Zamek Grodziec Śląski
1:1
Sokół Zabrzeg
Halny Kalna
3:0*
GLKS II Wilkowice
Sokół Hecznarowice
2:2
Czarni II Jaworze
LKS Ligota
4:2
Słowian Łodygowice
Groń Bujaków
4:0
Orzeł Kozy
Rotuz Bronów
5:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Halny Kalna
Pauza
Sokół Zabrzeg
3:4
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
2:0
LKS Ligota
Słowian Łodygowice
0:2
Sokół Hecznarowice
Czarni II Jaworze
0:5
Rekord II Bielsko-Biała
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:1
Zamek Grodziec Śląski
GLKS II Wilkowice
0:3*
Rotuz Bronów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
Pauza
Sokół Zabrzeg
1:3
LKS Ligota
Zamek Grodziec Śląski
3:0*
GLKS II Wilkowice
Halny Kalna
0:8
Rekord II Bielsko-Biała
Sokół Hecznarowice
2:1
Orzeł Kozy
Słowian Łodygowice
0:3
Czarni II Jaworze
Groń Bujaków
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
Pauza
Sokół Zabrzeg
2:3
Sokół Hecznarowice
Orzeł Kozy
1:1
Słowian Łodygowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:1
LKS Ligota
Czarni II Jaworze
0:1
Halny Kalna
Rekord II Bielsko-Biała
0:0
Rotuz Bronów
GLKS II Wilkowice
0:3*
Groń Bujaków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
Pauza
Rotuz Bronów
3:2
Halny Kalna
Orzeł Kozy
1:4
Czarni II Jaworze
Zamek Grodziec Śląski
0:9
Rekord II Bielsko-Biała
Sokół Hecznarowice
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Słowian Łodygowice
1:2
Sokół Zabrzeg
LKS Ligota
3:0*
GLKS II Wilkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ligota
Pauza
Sokół Zabrzeg
1:2
Orzeł Kozy
Halny Kalna
0:5
Zamek Grodziec Śląski
Czarni II Jaworze
1:1
Rotuz Bronów
GLKS II Wilkowice
0:3*
Sokół Hecznarowice
Rekord II Bielsko-Biała
3:0
Groń Bujaków
Żar Międzybrodzie Bialskie
9:0
Słowian Łodygowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
Groń Bujaków
3:4
Halny Kalna
Sokół Zabrzeg
1:2
Czarni II Jaworze
Orzeł Kozy
0:7
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
0:2
Rotuz Bronów
Słowian Łodygowice
3:0*
GLKS II Wilkowice
LKS Ligota
2:3
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
Pauza
Żar Międzybrodzie Bialskie
7:3
Sokół Zabrzeg
Halny Kalna
2:3
LKS Ligota
Czarni II Jaworze
0:2
Zamek Grodziec Śląski
GLKS II Wilkowice
0:3*
Orzeł Kozy
Rekord II Bielsko-Biała
3:1
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
2:0
Groń Bujaków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
Pauza
Sokół Zabrzeg
3:0*
GLKS II Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:2
Czarni II Jaworze
Sokół Hecznarowice
2:1
Halny Kalna
Słowian Łodygowice
1:9
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Ligota
2:3
Rotuz Bronów
Groń Bujaków
4:1
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
2:0
Orzeł Kozy
Zamek Grodziec Śląski
6:1
LKS Ligota
Halny Kalna
1:3
Słowian Łodygowice
Rotuz Bronów
2:2
Sokół Hecznarowice
Czarni II Jaworze
2:2
Groń Bujaków
GLKS II Wilkowice
0:3*
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
Pauza
Sokół Zabrzeg
1:3
Rekord II Bielsko-Biała
Orzeł Kozy
1:0
Halny Kalna
Sokół Hecznarowice
3:1
Zamek Grodziec Śląski
Słowian Łodygowice
1:5
Rotuz Bronów
GLKS II Wilkowice
0:3*
Czarni II Jaworze
LKS Ligota
4:4
Groń Bujaków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS II Wilkowice
Pauza
Czarni II Jaworze
2:2
LKS Ligota
Groń Bujaków
1:3
Sokół Hecznarowice
Zamek Grodziec Śląski
9:1
Słowian Łodygowice
Halny Kalna
1:2
Sokół Zabrzeg
Rotuz Bronów
5:3
Orzeł Kozy
Rekord II Bielsko-Biała
7:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij