zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
Pauza
Pionier Pisarzowice
2:3
LKS Czaniec
Soła Kobiernice
2:4
Przełom Kaniów
Groń Bujaków
1:1
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
6:4
Sokół Hecznarowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
Pauza
Wilamowiczanka Wilamowice
1:0
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
1:5
LKS Bestwina
Sokół Hecznarowice
3:2
LKS Czaniec
Przełom Kaniów
0:4
Pionier Pisarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
Pionier Pisarzowice
3:3
Sokół Hecznarowice
LKS Czaniec
0:1
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Bestwina
5:0
Przełom Kaniów
Groń Bujaków
5:0
Soła Kobiernice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
Pauza
Wilamowiczanka Wilamowice
2:2
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
3:3
KS Bestwinka
LKS Bestwina
4:1
Groń Bujaków
Przełom Kaniów
2:3
Sokół Hecznarowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Sokół Hecznarowice
3:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków
3:0*
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
1:6
LKS Bestwina
LKS Czaniec
5:1
Soła Kobiernice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
Soła Kobiernice
2:1
Pionier Pisarzowice
LKS Bestwina
4:1
LKS Czaniec
Groń Bujaków
2:1
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
4:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
Pauza
Pionier Pisarzowice
2:4
LKS Bestwina
LKS Czaniec
1:2
Groń Bujaków
Sokół Hecznarowice
3:1
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
1:6
Przełom Kaniów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
Soła Kobiernice
2:3
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Bestwina
5:0
Sokół Hecznarowice
Groń Bujaków
2:4
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
0:2
LKS Czaniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
Pauza
Pionier Pisarzowice
2:2
KS Bestwinka
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
LKS Bestwina
LKS Czaniec
4:1
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
3:2
Groń Bujaków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
Pauza
Wilamowiczanka Wilamowice
3:2
Groń Bujaków
Sokół Hecznarowice
1:3
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
4:0
Soła Kobiernice
LKS Czaniec
3:3
Pionier Pisarzowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
Pauza
Pionier Pisarzowice
2:1
Przełom Kaniów
LKS Bestwina
1:1
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
4:2
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Czaniec
3:0
Sokół Hecznarowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
LKS Czaniec
Soła Kobiernice
1:3
Groń Bujaków
Sokół Hecznarowice
3:3
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
3:3
LKS Bestwina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
Pauza
Pionier Pisarzowice
5:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
0:4
Przełom Kaniów
Groń Bujaków
1:3
LKS Bestwina
KS Bestwinka
7:3
Soła Kobiernice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
1:1
LKS Czaniec
LKS Bestwina
8:1
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
4:3
Groń Bujaków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
Pionier Pisarzowice
4:0
Soła Kobiernice
Wilamowiczanka Wilamowice
3:7
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
4:2
Groń Bujaków
LKS Czaniec
4:1
LKS Bestwina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
Pauza
Soła Kobiernice
1:2
Sokół Hecznarowice
LKS Bestwina
2:1
Pionier Pisarzowice
Groń Bujaków
1:3
LKS Czaniec
Przełom Kaniów
0:2
KS Bestwinka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
Pionier Pisarzowice
1:4
Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice
3:1
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
1:7
LKS Bestwina
LKS Czaniec
4:2
KS Bestwinka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
Pauza
LKS Bestwina
5:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków
5:0
Sokół Hecznarowice
Przełom Kaniów
1:2
LKS Czaniec
KS Bestwinka
6:1
Pionier Pisarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości