zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
10:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Trójka Czechowice
3:1
Zapora Wapienica
Błyskawica Drogomyśl
0:17
Orzeł Kozy
Orzeł Łękawica
6:0
LKS Goleszów
Zapora Porąbka
0:3
Pasjonat Dankowice
Czarni/Góral Żywiec
2:0
Beskid Skoczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
11:0
Błyskawica Drogomyśl
Pasjonat Dankowice
0:3
Trójka Czechowice
Zapora Wapienica
3:0
Orzeł Łękawica
Czarni/Góral Żywiec
10:0
Zapora Porąbka
Beskid Skoczów
3:2
Drzewiarz Jasienica
LKS Goleszów
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Zapora Wapienica
Trójka Czechowice
0:5
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
0:5
LKS Goleszów
Drzewiarz Jasienica
1:2
Orzeł Kozy
Orzeł Łękawica
1:9
Pasjonat Dankowice
Zapora Porąbka
1:6
Beskid Skoczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:5
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
2:4
Trójka Czechowice
Zapora Wapienica
15:0
Błyskawica Drogomyśl
Czarni/Góral Żywiec
8:0
Orzeł Łękawica
Beskid Skoczów
2:1
Orzeł Kozy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Czarni/Góral Żywiec
Trójka Czechowice
0:6
Beskid Skoczów
Orzeł Kozy
6:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Błyskawica Drogomyśl
1:10
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
7:0
LKS Goleszów
Orzeł Łękawica
4:1
Zapora Porąbka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
2:0
Orzeł Łękawica
Zapora Porąbka
1:11
Rekord Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
1:4
Drzewiarz Jasienica
Czarni/Góral Żywiec
20:0
Błyskawica Drogomyśl
Beskid Skoczów
5:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
1:4
Orzeł Kozy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Trójka Czechowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:2
LKS Goleszów
Orzeł Kozy
0:3
Zapora Wapienica
Błyskawica Drogomyśl
1:3
Zapora Porąbka
Drzewiarz Jasienica
2:0
Pasjonat Dankowice
Orzeł Łękawica
0:9
Beskid Skoczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
19:0
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica
1:6
Rekord Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
0:1
Orzeł Kozy
Zapora Wapienica
8:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
1:1
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
14:0
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:2
Pasjonat Dankowice
Orzeł Kozy
1:1
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
0:10
Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica
3:0
Zapora Porąbka
LKS Goleszów
0:6
Zapora Wapienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
17:0
Błyskawica Drogomyśl
Trójka Czechowice
0:3
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
10:0
LKS Goleszów
Zapora Porąbka
1:4
Orzeł Kozy
Czarni/Góral Żywiec
5:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Skoczów
8:0
Zapora Wapienica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:0
Zapora Porąbka
Orzeł Kozy
5:1
Trójka Czechowice
Błyskawica Drogomyśl
0:22
Beskid Skoczów
Drzewiarz Jasienica
2:1
Orzeł Łękawica
Zapora Wapienica
4:1
Pasjonat Dankowice
LKS Goleszów
0:10
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
0:2
Drzewiarz Jasienica
Trójka Czechowice
3:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Łękawica
1:7
Orzeł Kozy
Zapora Porąbka
2:1
LKS Goleszów
Czarni/Góral Żywiec
4:0
Zapora Wapienica
Beskid Skoczów
6:1
Pasjonat Dankowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzewiarz Jasienica
15:0
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
0:1
Rekord Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:3
Orzeł Łękawica
Pasjonat Dankowice
1:1
Czarni/Góral Żywiec
LKS Goleszów
0:9
Trójka Czechowice
Zapora Wapienica
9:1
Zapora Porąbka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
4:1
Zapora Porąbka
Zapora Wapienica
5:0
Trójka Czechowice
Beskid Skoczów
0:1
Czarni/Góral Żywiec
LKS Goleszów
1:3
Orzeł Łękawica
Orzeł Kozy
14:1
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzewiarz Jasienica
0:2
Beskid Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
25:0
LKS Goleszów
Trójka Czechowice
1:1
Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl
0:9
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Łękawica
0:2
Zapora Wapienica
Zapora Porąbka
0:6
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
4:1
Orzeł Łękawica
Zapora Wapienica
3:3
Rekord Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
3:1
Trójka Czechowice
Beskid Skoczów
5:0
Zapora Porąbka
LKS Goleszów
3:1
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
0:4
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
1:7
Beskid Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Pasjonat Dankowice
Trójka Czechowice
5:1
Zapora Porąbka
Błyskawica Drogomyśl
1:9
Zapora Wapienica
Drzewiarz Jasienica
4:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Łękawica
0:3
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
Orzeł Kozy
Pasjonat Dankowice
18:0
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Porąbka
6:2
Orzeł Łękawica
Czarni/Góral Żywiec
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
4:0
Trójka Czechowice
LKS Goleszów
0:16
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:7
Beskid Skoczów
Błyskawica Drogomyśl
0:11
Czarni/Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica
3:1
Zapora Wapienica
Orzeł Łękawica
1:2
Trójka Czechowice
Orzeł Kozy
3:0
LKS Goleszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
0:6
Drzewiarz Jasienica
Zapora Porąbka
9:0
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Wapienica
3:1
Orzeł Kozy
Beskid Skoczów
12:1
Orzeł Łękawica
LKS Goleszów
2:8
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
1:12
Trójka Czechowice
Drzewiarz Jasienica
1:2
Czarni/Góral Żywiec
LKS Goleszów
0:8
Beskid Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
9:1
Orzeł Łękawica
Orzeł Kozy
2:3
Pasjonat Dankowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:7
Zapora Wapienica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łękawica
13:0
Błyskawica Drogomyśl
Pasjonat Dankowice
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
1:5
Drzewiarz Jasienica
Zapora Wapienica
3:0
LKS Goleszów
Czarni/Góral Żywiec
5:0
Orzeł Kozy
Beskid Skoczów
3:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:5
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
0:17
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
1:1
Trójka Czechowice
Zapora Wapienica
2:5
Beskid Skoczów
LKS Goleszów
1:16
Pasjonat Dankowice
Orzeł Kozy
5:1
Zapora Porąbka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
3:1
Orzeł Kozy
Orzeł Łękawica
3:8
Drzewiarz Jasienica
Zapora Porąbka
1:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
3:0
LKS Goleszów
Beskid Skoczów
23:0
Błyskawica Drogomyśl
Pasjonat Dankowice
2:1
Zapora Wapienica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
0:9
Beskid Skoczów
Orzeł Kozy
6:1
Orzeł Łękawica
Zapora Wapienica
1:4
Czarni/Góral Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:1
Trójka Czechowice
LKS Goleszów
1:1
Zapora Porąbka
Drzewiarz Jasienica
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
0:3
Zapora Wapienica
Rekord Bielsko-Biała
6:1
Orzeł Kozy
Trójka Czechowice
5:1
LKS Goleszów
Błyskawica Drogomyśl
1:8
Drzewiarz Jasienica
Orzeł Łękawica
3:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
4:0
Pasjonat Dankowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości