zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
7:1
KS Międzyrzecze
Centrum Ligota
0:6
Beskid Godziszka
Zamek Grodziec Śląski
3:0
LKS Mazańcowice
Czarni Jaworze
2:2
Sokół Zabrzeg
Sokół Buczkowice
3:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
8:2
Zamek Grodziec Śląski
Centrum Ligota
0:6
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
0:9
Sokół Zabrzeg
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:2
Rotuz Bronów
LKS Mazańcowice
0:3
Czarni Jaworze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
4:0
Centrum Ligota
LKS Mazańcowice
0:3
Beskid Godziszka
Czarni Jaworze
6:5
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
4:1
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
1:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
1:1
Sokół Buczkowice
Centrum Ligota
0:4
Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski
4:2
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:0
Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice
4:8
KS Międzyrzecze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
0:5
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
0:15
Żar Międzybrodzie Bialskie
Czarni Jaworze
5:0
Centrum Ligota
Sokół Buczkowice
4:3
LKS Mazańcowice
Sokół Zabrzeg
3:0
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
4:2
Sokół Zabrzeg
Centrum Ligota
3:1
KS Międzyrzecze
Zamek Grodziec Śląski
2:3
Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice
1:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Buczkowice
3:3
Rotuz Bronów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
8:0
Czarni Jaworze
Rotuz Bronów
7:2
LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze
1:4
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
4:0
Centrum Ligota
Sokół Zabrzeg
1:3
Sokół Buczkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
1:9
Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski
4:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Międzyrzecze
4:13
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
6:0
Centrum Ligota
Sokół Buczkowice
3:0
Czarni Jaworze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Ligota
0:7
Zamek Grodziec Śląski
KS Międzyrzecze
2:3
Sokół Buczkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:3
Beskid Godziszka
Czarni Jaworze
0:1
Rotuz Bronów
Sokół Zabrzeg
3:0
LKS Mazańcowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
13:0
Centrum Ligota
KS Międzyrzecze
2:1
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
4:0
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
2:8
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
0:1
Czarni Jaworze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości