Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
0:4
Zapora Porąbka
Czarni Jaworze
7:1
Zapora Wapienica
Pionier Pisarzowice
0:3
GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice
0:3
Przełom Kaniów
Groń Bujaków
1:0
LKS Mazańcowice
KS Bystra (k. Bielska)
5:1
Iskra Rybarzowice
KS Bestwinka
0:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
2:1
Beskid Godziszka
Zapora Wapienica
2:0
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
3:0
Groń Bujaków
Iskra Rybarzowice
1:6
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
6:2
Sokół Buczkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:5
Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice
0:4
KS Bestwinka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:1
LKS Mazańcowice
Pionier Pisarzowice
2:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
1:3
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
1:2
Iskra Rybarzowice
Groń Bujaków
0:6
Przełom Kaniów
Beskid Godziszka
2:4
KS Bystra (k. Bielska)
KS Bestwinka
0:2
Zapora Porąbka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
3:0
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
1:2
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
2:2
Czarni Jaworze
Iskra Rybarzowice
3:2
Zapora Wapienica
Przełom Kaniów
3:1
KS Bestwinka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:2
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:2
Groń Bujaków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:1
Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice
2:2
Zapora Porąbka
GLKS Wilkowice
7:1
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
4:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Groń Bujaków
1:1
Sokół Buczkowice
Beskid Godziszka
2:2
Iskra Rybarzowice
KS Bestwinka
3:4
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
2:0
Groń Bujaków
Sokół Buczkowice
0:1
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
2:1
Zapora Wapienica
Zapora Porąbka
3:1
GLKS Wilkowice
Iskra Rybarzowice
0:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Przełom Kaniów
4:2
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:2
Czarni Jaworze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:2
LKS Mazańcowice
Czarni Jaworze
1:2
Sokół Buczkowice
Pionier Pisarzowice
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
GLKS Wilkowice
4:2
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
4:0
Zapora Porąbka
Groń Bujaków
2:4
Iskra Rybarzowice
KS Bestwinka
3:4
Beskid Godziszka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
2:1
Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice
0:5
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
0:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Iskra Rybarzowice
5:1
LKS Mazańcowice
Groń Bujaków
1:3
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
0:1
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
1:3
GLKS Wilkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:2
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
2:0
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
4:0
Sokół Buczkowice
KS Bestwinka
3:1
Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice
0:5
Zapora Porąbka
Zapora Wapienica
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
Przełom Kaniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:4
Pionier Pisarzowice
Beskid Godziszka
0:4
GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice
5:8
Zapora Wapienica
Iskra Rybarzowice
0:4
Zapora Porąbka
Przełom Kaniów
4:3
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
1:0
Czarni Jaworze
KS Bystra (k. Bielska)
2:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
6:1
Iskra Rybarzowice
Pionier Pisarzowice
2:1
KS Bestwinka
GLKS Wilkowice
4:1
Groń Bujaków
LKS Mazańcowice
1:4
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
6:1
Beskid Godziszka
Zapora Porąbka
1:2
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:1
Sokół Buczkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
6:1
Pionier Pisarzowice
Groń Bujaków
1:2
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
1:0
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
1:5
GLKS Wilkowice
Iskra Rybarzowice
5:4
Przełom Kaniów
KS Bystra (k. Bielska)
1:1
Zapora Porąbka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
3:1
Iskra Rybarzowice
GLKS Wilkowice
1:2
Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice
0:1
Beskid Godziszka
Zapora Wapienica
3:4
KS Bestwinka
Zapora Porąbka
1:0
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
6:2
KS Bystra (k. Bielska)
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:1
Groń Bujaków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
3:0
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
2:1
Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice
2:0
Groń Bujaków
Zapora Wapienica
2:2
Czarni Jaworze
Zapora Porąbka
0:0
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
3:3
KS Bystra (k. Bielska)
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
KS Bestwinka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
7:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pionier Pisarzowice
0:1
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
2:0
Iskra Rybarzowice
Beskid Godziszka
3:3
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
3:0
KS Bystra (k. Bielska)
Groń Bujaków
0:0
Zapora Porąbka
KS Bestwinka
5:2
LKS Mazańcowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:5
Pionier Pisarzowice
Zapora Wapienica
0:4
GLKS Wilkowice
Zapora Porąbka
3:3
KS Bestwinka
Iskra Rybarzowice
1:0
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
4:1
Groń Bujaków
LKS Mazańcowice
0:2
Czarni Jaworze
KS Bystra (k. Bielska)
2:3
Beskid Godziszka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:1
Zapora Porąbka
Pionier Pisarzowice
4:0
LKS Mazańcowice
GLKS Wilkowice
1:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
0:0
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
3:0
Iskra Rybarzowice
Groń Bujaków
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
KS Bestwinka
4:2
Przełom Kaniów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
1:2
Groń Bujaków
Zapora Porąbka
2:2
Pionier Pisarzowice
Iskra Rybarzowice
0:4
Beskid Godziszka
Przełom Kaniów
3:3
Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:3
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
2:2
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
1:2
GLKS Wilkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:0
KS Bystra (k. Bielska)
Pionier Pisarzowice
1:1
Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice
6:1
Zapora Porąbka
Zapora Wapienica
2:2
LKS Mazańcowice
Groń Bujaków
0:3
Beskid Godziszka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
Iskra Rybarzowice
KS Bestwinka
3:1
Sokół Buczkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
0:0
Czarni Jaworze
Zapora Porąbka
3:2
Zapora Wapienica
Iskra Rybarzowice
7:1
Groń Bujaków
Beskid Godziszka
6:2
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
4:6
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:1
Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice
0:5
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
Zapora Porąbka
GLKS Wilkowice
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
Czarni Jaworze
5:1
Beskid Godziszka
Pionier Pisarzowice
0:0
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
1:2
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
2:1
Groń Bujaków
LKS Mazańcowice
0:0
Iskra Rybarzowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
4:1
LKS Mazańcowice
Przełom Kaniów
4:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
1:4
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
2:4
GLKS Wilkowice
Iskra Rybarzowice
1:1
KS Bestwinka
KS Bystra (k. Bielska)
0:2
Zapora Wapienica
Groń Bujaków
0:4
Czarni Jaworze
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
2:2
Beskid Godziszka
Czarni Jaworze
2:1
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
4:1
Groń Bujaków
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:3
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
1:2
Sokół Buczkowice
Zapora Porąbka
5:1
Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice
1:9
Przełom Kaniów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
1:2
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Iskra Rybarzowice
2:3
Czarni Jaworze
Groń Bujaków
0:4
GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów
1:2
Zapora Porąbka
KS Bystra (k. Bielska)
1:2
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
2:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
6:2
Iskra Rybarzowice
Pionier Pisarzowice
0:1
Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
2:2
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
6:0
Groń Bujaków
Zapora Porąbka
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Mazańcowice
3:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
3:4
Zapora Wapienica
Czarni Jaworze
1:2
GLKS Wilkowice
Groń Bujaków
1:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
3:2
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
2:3
Zapora Porąbka
Iskra Rybarzowice
1:2
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
5:1
Przełom Kaniów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości