zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:1
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Wapienica
1:1
Soła Kobiernice
Orzeł Kozy
2:1
Beskid Godziszka
Groń Bujaków
2:2
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
5:0
Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice
2:5
Przełom Kaniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
2:1
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
8:0
Beskid Godziszka
Groń Bujaków
2:4
Iskra Rybarzowice
Pionier Pisarzowice
2:2
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:0
GLKS Wilkowice
KS Bestwinka
3:4
KS Międzyrzecze
LKS Mazańcowice
5:1
Orzeł Kozy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
3:0
Iskra Rybarzowice
GLKS Wilkowice
4:0
KS Bestwinka
Beskid Godziszka
0:0
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
1:5
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
1:3
Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice
3:1
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
2:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:3
Iskra Rybarzowice
Sokół Buczkowice
2:1
Orzeł Kozy
Groń Bujaków
0:2
GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów
6:2
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
5:2
Beskid Godziszka
KS Bestwinka
1:1
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
0:8
Soła Kobiernice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
2:2
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
2:1
Groń Bujaków
Orzeł Kozy
3:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
2:3
Przełom Kaniów
LKS Mazańcowice
1:1
Iskra Rybarzowice
KS Międzyrzecze
0:3
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
4:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:0
GLKS Wilkowice
Groń Bujaków
5:5
Beskid Godziszka
Przełom Kaniów
5:0
Zapora Wapienica
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:0
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
4:1
Orzeł Kozy
LKS Mazańcowice
0:3
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
4:4
Iskra Rybarzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
4:5
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
1:0
Pionier Pisarzowice
Iskra Rybarzowice
3:2
GLKS Wilkowice
KS Międzyrzecze
1:2
LKS Mazańcowice
Orzeł Kozy
2:2
Groń Bujaków
Soła Kobiernice
6:1
KS Bestwinka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
6:3
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
0:3*
GLKS Wilkowice
Iskra Rybarzowice
3:2
Zapora Wapienica
Groń Bujaków
2:5
Soła Kobiernice
Przełom Kaniów
7:1
Orzeł Kozy
KS Bestwinka
0:1
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
2:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:3
KS Bestwinka
GLKS Wilkowice
8:1
LKS Mazańcowice
Beskid Godziszka
4:1
Iskra Rybarzowice
Sokół Buczkowice
4:4
Groń Bujaków
Zapora Wapienica
2:2
KS Międzyrzecze
Orzeł Kozy
1:0
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
0:2
Przełom Kaniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
1:3
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
2:4
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
7:0
Sokół Buczkowice
Pionier Pisarzowice
1:2
Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze
3:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
3:3
Orzeł Kozy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
1:2
GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice
1:2
Pionier Pisarzowice
Zapora Wapienica
0:1
LKS Mazańcowice
Orzeł Kozy
1:1
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:2
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
5:2
Groń Bujaków
Soła Kobiernice
7:1
Iskra Rybarzowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
1:0
Orzeł Kozy
LKS Mazańcowice
2:3
Groń Bujaków
Zapora Wapienica
4:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
0:1
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
1:1
KS Bestwinka
KS Międzyrzecze
3:6
Soła Kobiernice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
5:3
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
2:1
KS Międzyrzecze
Orzeł Kozy
0:5
Zapora Wapienica
Groń Bujaków
1:9
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:0
Iskra Rybarzowice
KS Bestwinka
1:1
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
2:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:1
Groń Bujaków
Sokół Buczkowice
1:3
GLKS Wilkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:3
KS Międzyrzecze
Przełom Kaniów
3:1
LKS Mazańcowice
Beskid Godziszka
2:0
Orzeł Kozy
Soła Kobiernice
3:1
Zapora Wapienica
Iskra Rybarzowice
3:2
KS Bestwinka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
7:1
Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
2:3
Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze
0:4
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
7:1
Sokół Buczkowice
Orzeł Kozy
0:1
LKS Mazańcowice
Iskra Rybarzowice
2:4
Groń Bujaków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
1:2
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
0:7
Przełom Kaniów
Groń Bujaków
1:3
KS Międzyrzecze
KS Bestwinka
3:1
GLKS Wilkowice
LKS Mazańcowice
1:1
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
2:1
Orzeł Kozy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
0:1
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
4:1
Groń Bujaków
Beskid Godziszka
0:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Wapienica
0:1
KS Bestwinka
Iskra Rybarzowice
3:8
Pionier Pisarzowice
KS Międzyrzecze
1:1
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
5:0
LKS Mazańcowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
3:0
GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice
0:0
KS Międzyrzecze
KS Bestwinka
5:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
2:2
LKS Mazańcowice
Groń Bujaków
1:1
Zapora Wapienica
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:1
Orzeł Kozy
Sokół Buczkowice
2:4
Soła Kobiernice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
1:4
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
3:2
Groń Bujaków
GLKS Wilkowice
5:2
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
2:4
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
2:2
Przełom Kaniów
Orzeł Kozy
0:2
KS Bestwinka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:2
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
9:0
Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice
4:2
KS Międzyrzecze
Groń Bujaków
5:2
Orzeł Kozy
Przełom Kaniów
1:1
Beskid Godziszka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:0
Sokół Buczkowice
KS Bestwinka
2:1
Soła Kobiernice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:1
KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka
1:1
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
1:1
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
2:1
Iskra Rybarzowice
Orzeł Kozy
3:1
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
LKS Mazańcowice
Soła Kobiernice
7:0
Groń Bujaków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:3
Orzeł Kozy
Iskra Rybarzowice
1:6
Beskid Godziszka
Groń Bujaków
1:3
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
0:3
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
2:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Mazańcowice
3:6
GLKS Wilkowice
KS Międzyrzecze
1:3
Zapora Wapienica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
3:2
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
3:4
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
3:0*
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
5:1
Iskra Rybarzowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:1
Groń Bujaków
KS Bestwinka
3:1
LKS Mazańcowice
Soła Kobiernice
3:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:0
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
8:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
3:3
Soła Kobiernice
Groń Bujaków
1:1
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
3:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Mazańcowice
0:3
Zapora Wapienica
KS Międzyrzecze
2:5
Orzeł Kozy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
4:1
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:3*
Pionier Pisarzowice
Beskid Godziszka
0:3
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
1:1
Iskra Rybarzowice
KS Bestwinka
0:0
Przełom Kaniów
Orzeł Kozy
3:3
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
10:0
KS Międzyrzecze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
1:1
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
3:2
KS Bestwinka
GLKS Wilkowice
1:3
Soła Kobiernice
LKS Mazańcowice
1:1
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
2:1
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
2:2
Orzeł Kozy
Iskra Rybarzowice
3:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości