Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
0:3
KS Międzyrzecze
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Ligota
2:0
Sokół Hecznarowice
Orzeł Kozy
3:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS Wilkowice
2:0
Rotuz Bronów
Zapora Wapienica
3:3
Soła Kobiernice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:1
LKS Ligota
KS Międzyrzecze
0:2
Zapora Wapienica
Wilamowiczanka Wilamowice
7:0
Sokół Buczkowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:4
Rotuz Bronów
Sokół Hecznarowice
0:1
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
2:2
Orzeł Kozy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
4:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Buczkowice
1:4
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Ligota
1:3
Soła Kobiernice
Rotuz Bronów
2:1
Sokół Hecznarowice
Orzeł Kozy
2:1
KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica
1:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
3:2
Orzeł Kozy
Sokół Buczkowice
2:2
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
4:1
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
1:2
GLKS Wilkowice
LKS Ligota
2:2
KS Międzyrzecze
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:1
Rotuz Bronów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
6:1
KS Międzyrzecze
Orzeł Kozy
6:1
Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice
0:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Rotuz Bronów
1:0
Soła Kobiernice
LKS Ligota
2:4
Wilamowiczanka Wilamowice
Zapora Wapienica
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
0:4
Sokół Hecznarowice
Wilamowiczanka Wilamowice
0:2
GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice
3:2
LKS Ligota
KS Międzyrzecze
1:2
Rotuz Bronów
KS Bystra (k. Bielska)
6:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zapora Wapienica
2:0
Orzeł Kozy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
9:0
Sokół Buczkowice
Orzeł Kozy
0:3
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
3:0
KS Międzyrzecze
Rotuz Bronów
3:1
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Ligota
0:3
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:3
Soła Kobiernice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
1:4
Rotuz Bronów
Orzeł Kozy
0:1
LKS Ligota
Wilamowiczanka Wilamowice
2:0
Sokół Hecznarowice
KS Bystra (k. Bielska)
2:0
Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze
5:4
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zapora Wapienica
1:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
8:0
Orzeł Kozy
Rotuz Bronów
2:2
Zapora Wapienica
LKS Ligota
1:3
KS Bystra (k. Bielska)
Soła Kobiernice
0:4
KS Międzyrzecze
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:6
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
5:2
Sokół Buczkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
1:5
Rotuz Bronów
Zapora Wapienica
5:3
Sokół Hecznarowice
Wilamowiczanka Wilamowice
7:1
Soła Kobiernice
LKS Ligota
1:2
GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice
2:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
1:1
KS Międzyrzecze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:1
KS Bystra (k. Bielska)
KS Międzyrzecze
1:6
Wilamowiczanka Wilamowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:4
Zapora Wapienica
Sokół Hecznarowice
4:1
Orzeł Kozy
Rotuz Bronów
2:1
LKS Ligota
Soła Kobiernice
0:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
4:1
Sokół Buczkowice
Soła Kobiernice
2:0
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:4
Orzeł Kozy
KS Bystra (k. Bielska)
6:4
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
0:0
LKS Ligota
Rotuz Bronów
0:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
2:0
Sokół Hecznarowice
Sokół Buczkowice
1:5
Wilamowiczanka Wilamowice
Zapora Wapienica
4:1
KS Międzyrzecze
Orzeł Kozy
0:1
Soła Kobiernice
Rotuz Bronów
4:1
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Ligota
6:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
3:0
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
3:0
Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice
0:0
Rotuz Bronów
KS Międzyrzecze
1:0
Orzeł Kozy
Soła Kobiernice
2:0
LKS Ligota
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:5
GLKS Wilkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:0
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
2:0
Sokół Buczkowice
Orzeł Kozy
0:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
Rotuz Bronów
3:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
LKS Ligota
1:0
KS Międzyrzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
3:1
Orzeł Kozy
KS Międzyrzecze
1:6
GLKS Wilkowice
Wilamowiczanka Wilamowice
3:1
LKS Ligota
KS Bystra (k. Bielska)
4:4
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
2:2
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:0
Sokół Hecznarowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Orzeł Kozy
2:3
Zapora Wapienica
Sokół Hecznarowice
4:1
Soła Kobiernice
Rotuz Bronów
5:1
KS Międzyrzecze
LKS Ligota
4:1
Sokół Buczkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:4
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
0:5
GLKS Wilkowice
KS Międzyrzecze
1:0
Sokół Hecznarowice
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
Rotuz Bronów
KS Bystra (k. Bielska)
3:3
Orzeł Kozy
Soła Kobiernice
3:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zapora Wapienica
3:3
LKS Ligota
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
5:3
Zapora Wapienica
Sokół Hecznarowice
2:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Rotuz Bronów
6:0
Sokół Buczkowice
LKS Ligota
2:2
Orzeł Kozy
Soła Kobiernice
4:3
KS Bystra (k. Bielska)
Żar Międzybrodzie Bialskie
3:2
KS Międzyrzecze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
0:2
Sokół Hecznarowice
KS Międzyrzecze
2:5
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
1:0
Rotuz Bronów
Orzeł Kozy
1:4
GLKS Wilkowice
Wilamowiczanka Wilamowice
3:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
7:1
LKS Ligota
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
8:0
LKS Ligota
KS Międzyrzecze
1:3
KS Bystra (k. Bielska)
Soła Kobiernice
2:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
8:0
Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice
2:1
Zapora Wapienica
Rotuz Bronów
5:2
Orzeł Kozy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
- : -
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Orzeł Kozy
- : -
Sokół Hecznarowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
GLKS Wilkowice
LKS Ligota
- : -
Rotuz Bronów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości