Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
1:1
Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice
5:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Pionier Pisarzowice
5:1
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
1:0
Sokół Hecznarowice
KS Międzyrzecze
5:0
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
1:0
Soła Kobiernice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
0:3
GLKS Wilkowice
KS Międzyrzecze
1:2
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
3:1
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
2:1
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
1:3
Pionier Pisarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
0:2
Przełom Kaniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:0
Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice
4:2
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
0:1
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
1:2
KS Międzyrzecze
GLKS Wilkowice
1:0
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
3:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
1:4
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
3:2
Sokół Hecznarowice
Wilamowiczanka Wilamowice
1:0
Przełom Kaniów
KS Bystra (k. Bielska)
4:4
Sokół Buczkowice
Rotuz Bronów
2:2
GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:3
Pionier Pisarzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:2
KS Międzyrzecze
GLKS Wilkowice
0:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Buczkowice
3:1
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
0:4
Rotuz Bronów
Przełom Kaniów
6:4
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
3:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
0:2
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
2:1
Soła Kobiernice
Rotuz Bronów
0:0
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
4:4
Zapora Wapienica
Wilamowiczanka Wilamowice
0:1
Pionier Pisarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:1
Sokół Hecznarowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:1
Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice
0:0
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Buczkowice
3:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Soła Kobiernice
1:1
Rotuz Bronów
Sokół Hecznarowice
3:1
KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica
3:2
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
2:2
Sokół Buczkowice
Wilamowiczanka Wilamowice
1:2
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:0
Soła Kobiernice
KS Bystra (k. Bielska)
3:4
Rotuz Bronów
Przełom Kaniów
6:0
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
1:8
Pionier Pisarzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:4
KS Bystra (k. Bielska)
GLKS Wilkowice
2:0
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
3:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Sokół Hecznarowice
1:1
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
0:4
KS Międzyrzecze
Rotuz Bronów
3:4
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:0
GLKS Wilkowice
KS Międzyrzecze
1:2
Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice
3:1
Soła Kobiernice
KS Bystra (k. Bielska)
2:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Przełom Kaniów
3:0
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
1:2
Sokół Hecznarowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Buczkowice
5:2
Zapora Wapienica
Wilamowiczanka Wilamowice
3:0
Rotuz Bronów
Soła Kobiernice
1:2
Przełom Kaniów
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:1
KS Międzyrzecze
Sokół Hecznarowice
1:4
Pionier Pisarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości