zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
1:3
Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice
0:0
Sokół Zabrzeg
Beskid Godziszka
1:3
Zapora Wapienica
KS Bestwinka
3:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Mazańcowice
4:6
Przełom Kaniów
Orzeł Kozy
0:3
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
0:6
Pionier Pisarzowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:2
Orzeł Kozy
Przełom Kaniów
4:1
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:2
Beskid Godziszka
Sokół Zabrzeg
1:5
Groń Bujaków
KS Bestwinka
0:2
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
3:2
Sokół Buczkowice
Pionier Pisarzowice
1:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
1:0
Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice
1:3
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
1:3
KS Bestwinka
Sokół Zabrzeg
1:2
Orzeł Kozy
Sokół Buczkowice
1:5
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze
4:1
LKS Mazańcowice
Groń Bujaków
3:3
Pionier Pisarzowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
9:0
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:1
GLKS Wilkowice
Beskid Godziszka
0:3
LKS Mazańcowice
Sokół Zabrzeg
0:3
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
0:3
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
5:2
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
10:0
Orzeł Kozy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
2:2
KS Bestwinka
Sokół Buczkowice
0:3
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
2:0
Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze
4:2
Sokół Zabrzeg
Zapora Wapienica
0:1
Orzeł Kozy
Przełom Kaniów
4:4
Pionier Pisarzowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:1
Orzeł Kozy
Beskid Godziszka
0:1
GLKS Wilkowice
Sokół Zabrzeg
1:14
Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice
2:1
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
2:2
Groń Bujaków
Zapora Wapienica
1:1
Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice
4:1
KS Międzyrzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
3:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Groń Bujaków
2:2
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
1:2
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
4:0
Sokół Zabrzeg
KS Międzyrzecze
3:2
Zapora Wapienica
Orzeł Kozy
1:0
KS Bestwinka
Czarni Jaworze
6:2
Pionier Pisarzowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:1
KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka
1:2
Orzeł Kozy
Sokół Buczkowice
2:4
Groń Bujaków
KS Bestwinka
1:0
Przełom Kaniów
LKS Mazańcowice
1:2
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
0:2
Czarni Jaworze
Pionier Pisarzowice
12:0
Sokół Zabrzeg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Przełom Kaniów
5:2
Beskid Godziszka
Groń Bujaków
2:1
GLKS Wilkowice
Sokół Zabrzeg
0:10
Zapora Wapienica
KS Międzyrzecze
1:2
KS Bestwinka
Orzeł Kozy
1:1
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
1:3
Pionier Pisarzowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
0:0
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
5:1
Sokół Zabrzeg
GLKS Wilkowice
2:1
Orzeł Kozy
Beskid Godziszka
1:1
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
2:2
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
0:2
Czarni Jaworze
Zapora Wapienica
4:1
Pionier Pisarzowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
4:1
Beskid Godziszka
Przełom Kaniów
4:1
GLKS Wilkowice
Sokół Zabrzeg
2:5
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
2:1
Zapora Wapienica
KS Międzyrzecze
2:2
Sokół Buczkowice
Orzeł Kozy
2:5
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
6:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
3:3
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:3
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
2:1
KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka
3:3
Sokół Zabrzeg
Sokół Buczkowice
1:3
Czarni Jaworze
Orzeł Kozy
2:4
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
2:4
Pionier Pisarzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:0
GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów
3:0
Orzeł Kozy
Sokół Zabrzeg
0:0
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze
6:2
Groń Bujaków
Zapora Wapienica
2:1
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
5:1
Beskid Godziszka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
4:1
Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice
1:0
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
2:0
Beskid Godziszka
Sokół Zabrzeg
1:5
GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów
3:3
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:1
KS Bestwinka
KS Międzyrzecze
4:1
Orzeł Kozy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:0
Sokół Zabrzeg
Beskid Godziszka
3:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
1:3
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
1:1
KS Bestwinka
KS Międzyrzecze
2:4
Przełom Kaniów
Orzeł Kozy
1:3
Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice
1:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:0
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
Sokół Buczkowice
KS Bestwinka
4:2
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
0:4
KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica
1:1
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
5:1
Sokół Zabrzeg
Pionier Pisarzowice
5:1
Groń Bujaków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
6:1
Sokół Zabrzeg
Groń Bujaków
3:3
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bestwinka
3:0
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
4:2
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
1:1
Czarni Jaworze
Orzeł Kozy
1:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:0
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
Groń Bujaków
Beskid Godziszka
1:0
Sokół Buczkowice
Sokół Zabrzeg
1:3
KS Międzyrzecze
KS Bestwinka
2:1
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
3:2
Zapora Wapienica
Pionier Pisarzowice
2:3
Przełom Kaniów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:3*
Sokół Zabrzeg
Przełom Kaniów
2:0
Zapora Wapienica
Groń Bujaków
1:1
KS Bestwinka
GLKS Wilkowice
6:1
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
3:2
Sokół Buczkowice
Orzeł Kozy
2:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze
1:2
Pionier Pisarzowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:1
Przełom Kaniów
Beskid Godziszka
3:2
Groń Bujaków
Sokół Zabrzeg
3:3
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
1:3
GLKS Wilkowice
KS Bestwinka
1:1
Orzeł Kozy
Zapora Wapienica
2:2
KS Międzyrzecze
Pionier Pisarzowice
0:1
Czarni Jaworze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:2
Zapora Wapienica
Przełom Kaniów
2:1
KS Bestwinka
Groń Bujaków
1:2
Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice
1:4
LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze
3:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Orzeł Kozy
1:4
Beskid Godziszka
Sokół Zabrzeg
0:7
Pionier Pisarzowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:3
Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice
4:2
Groń Bujaków
Beskid Godziszka
1:4
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
2:1
Orzeł Kozy
KS Bestwinka
0:0
KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica
6:0
Sokół Zabrzeg
Pionier Pisarzowice
5:3
LKS Mazańcowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:1
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
3:3
Sokół Buczkowice
Sokół Zabrzeg
4:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Mazańcowice
2:3
Groń Bujaków
KS Międzyrzecze
2:1
Beskid Godziszka
Orzeł Kozy
3:4
GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice
0:1
Zapora Wapienica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:1
Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice
2:2
Przełom Kaniów
Beskid Godziszka
0:5
Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice
3:1
KS Międzyrzecze
KS Bestwinka
5:0
Sokół Zabrzeg
Zapora Wapienica
5:1
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:1
Pionier Pisarzowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:2
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
4:0
Groń Bujaków
Sokół Zabrzeg
0:2
Beskid Godziszka
LKS Mazańcowice
3:3
Orzeł Kozy
KS Międzyrzecze
1:4
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
3:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pionier Pisarzowice
1:3
KS Bestwinka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
2:6
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:0
LKS Mazańcowice
GLKS Wilkowice
1:3
Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice
5:1
Sokół Zabrzeg
KS Bestwinka
0:2
Zapora Wapienica
Orzeł Kozy
1:1
Przełom Kaniów
Beskid Godziszka
2:1
Pionier Pisarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości