zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:0
Iskra Rybarzowice
Beskid Godziszka
0:3
GKS Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice
2:2
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
2:3
LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze
5:1
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:4
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
1:3
Zapora Porąbka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
4:0
Zapora Wapienica
Przełom Kaniów
1:1
Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice
1:3
KS Międzyrzecze
Zapora Porąbka
0:2
Sokół Buczkowice
Iskra Rybarzowice
4:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
1:5
KS Bystra (k. Bielska)
Soła Kobiernice
0:0
KS Bestwinka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:0
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
5:0
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
1:1
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
6:0
Iskra Rybarzowice
Przełom Kaniów
3:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
0:5
GKS Czarni Jaworze
KS Bestwinka
3:0
Zapora Porąbka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
0:2
KS Bestwinka
GKS Czarni Jaworze
2:1
Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice
4:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Przełom Kaniów
2:2
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
2:3
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:1
Sokół Buczkowice
Zapora Porąbka
5:0
KS Międzyrzecze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:2
Zapora Porąbka
Sokół Buczkowice
0:3
GKS Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze
0:0
Beskid Godziszka
Zapora Wapienica
0:1
LKS Mazańcowice
Iskra Rybarzowice
4:2
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:3
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
4:3
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
1:0
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
4:2
KS Bestwinka
Zapora Porąbka
2:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
GKS Czarni Jaworze
3:0
Przełom Kaniów
LKS Mazańcowice
0:1
Iskra Rybarzowice
Soła Kobiernice
0:0
Zapora Wapienica
KS Bystra (k. Bielska)
1:4
KS Międzyrzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:3
KS Bystra (k. Bielska)
KS Międzyrzecze
1:1
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
2:1
Zapora Porąbka
Iskra Rybarzowice
1:1
Soła Kobiernice
Przełom Kaniów
2:0
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
Beskid Godziszka
KS Bestwinka
0:0
GKS Czarni Jaworze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
4:3
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
4:0
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
2:2
Iskra Rybarzowice
GKS Czarni Jaworze
3:1
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
4:1
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
0:0
Przełom Kaniów
KS Bystra (k. Bielska)
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
3:0
KS Bestwinka
KS Międzyrzecze
0:6
GKS Czarni Jaworze
Iskra Rybarzowice
1:3
Beskid Godziszka
Zapora Wapienica
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
Przełom Kaniów
0:3
Zapora Porąbka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
2:6
Soła Kobiernice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
0:0
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
1:4
Zapora Wapienica
KS Międzyrzecze
1:1
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
3:1
LKS Mazańcowice
GKS Czarni Jaworze
4:0
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
5:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
2:1
Iskra Rybarzowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:1
GKS Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:2
KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica
1:4
KS Bestwinka
Iskra Rybarzowice
1:1
Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów
5:2
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Mazańcowice
3:0
Beskid Godziszka
Soła Kobiernice
0:2
Zapora Porąbka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
8:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
3:1
Soła Kobiernice
Sokół Buczkowice
2:1
Przełom Kaniów
KS Międzyrzecze
1:3
Zapora Wapienica
GKS Czarni Jaworze
1:0
Zapora Porąbka
KS Bestwinka
9:1
Iskra Rybarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:1
LKS Mazańcowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
0:0
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
2:0
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
2:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
2:8
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:5
GKS Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice
4:1
Sokół Buczkowice
Soła Kobiernice
5:2
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
5:1
Beskid Godziszka
Zapora Wapienica
2:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka
3:0
KS Bystra (k. Bielska)
Iskra Rybarzowice
2:5
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
0:7
KS Międzyrzecze
LKS Mazańcowice
1:2
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
0:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:4
Iskra Rybarzowice
Pionier Pisarzowice
4:3
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
3:1
Zapora Porąbka
Zapora Wapienica
0:2
GKS Czarni Jaworze
KS Bestwinka
6:2
Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze
3:2
LKS Mazańcowice
KS Bystra (k. Bielska)
3:0
Beskid Godziszka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
5:0
KS Bystra (k. Bielska)
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:1
Przełom Kaniów
Beskid Godziszka
1:1
Sokół Buczkowice
Zapora Porąbka
1:1
KS Bestwinka
Iskra Rybarzowice
0:4
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
2:6
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
0:0
KS Międzyrzecze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
4:3
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
6:3
Przełom Kaniów
Iskra Rybarzowice
0:8
GKS Czarni Jaworze
Pionier Pisarzowice
4:3
Soła Kobiernice
Sokół Buczkowice
2:1
KS Bystra (k. Bielska)
KS Bestwinka
4:0
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
1:0
Zapora Porąbka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
0:2
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
1:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka
1:3
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:0
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
3:0
Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice
2:6
Zapora Wapienica
GKS Czarni Jaworze
1:2
Sokół Buczkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
3:1
LKS Mazańcowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:0
Zapora Porąbka
Przełom Kaniów
2:2
GKS Czarni Jaworze
Pionier Pisarzowice
1:1
Beskid Godziszka
KS Bestwinka
2:1
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
5:0
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
1:1
Soła Kobiernice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
4:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
1:1
KS Międzyrzecze
Zapora Porąbka
2:4
Zapora Wapienica
GKS Czarni Jaworze
4:0
KS Bestwinka
KS Bystra (k. Bielska)
5:0
Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice
0:2
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
2:1
Iskra Rybarzowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:0
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
1:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
3:2
Zapora Porąbka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:1
KS Bystra (k. Bielska)
Przełom Kaniów
2:2
Soła Kobiernice
LKS Mazańcowice
3:3
GKS Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze
1:0
KS Bestwinka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
10:0
KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka
2:3
Iskra Rybarzowice
Sokół Buczkowice
2:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka
2:0
Przełom Kaniów
KS Bystra (k. Bielska)
5:2
Zapora Wapienica
KS Bestwinka
1:0
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
0:1
LKS Mazańcowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:1
KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica
4:1
Sokół Buczkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
2:2
Zapora Porąbka
Przełom Kaniów
1:2
Beskid Godziszka
Soła Kobiernice
0:3
GKS Czarni Jaworze
Iskra Rybarzowice
2:5
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
1:1
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
1:2
Iskra Rybarzowice
Zapora Porąbka
0:4
Soła Kobiernice
GKS Czarni Jaworze
5:5
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
6:2
Zapora Wapienica
KS Międzyrzecze
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
3:1
Przełom Kaniów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
0:12
GKS Czarni Jaworze
Przełom Kaniów
6:0
Sokół Buczkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:6
Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice
1:7
KS Bystra (k. Bielska)
Soła Kobiernice
1:0
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
2:5
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
1:3
KS Międzyrzecze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:2
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
2:2
Zapora Porąbka
Sokół Buczkowice
0:9
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
3:1
Przełom Kaniów
KS Międzyrzecze
8:2
Iskra Rybarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
0:3
Soła Kobiernice
GKS Czarni Jaworze
5:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości