Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
6:7
Zamek Grodziec Śląski
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8:2
Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice
7:2
Pasjonat Dankowice
Rekord Bielsko-Biała
5:5
Pionier Pisarzowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:5
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
6:7
KS Bestwinka
Podbeskidzie Bielsko-Biała
10:11
Rekord Bielsko-Biała
Przełom Kaniów
1:8
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
8:4
Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice
9:9
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zamek Grodziec Śląski
8:5
Pasjonat Dankowice
Rekord Bielsko-Biała
14:1
Przełom Kaniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:5
KS Bestwinka
Rekord Bielsko-Biała
5:6
GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów
2:9
Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice
0:11
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
8:2
Rekord Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
7:6
Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice
8:0
Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski
3:0*
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
6:4
KS Bestwinka
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Zamek Grodziec Śląski
Przełom Kaniów
5:1
Pionier Pisarzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
8:9
Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Bestwinka
12:3
Przełom Kaniów
Pasjonat Dankowice
5:10
Rekord Bielsko-Biała
Zamek Grodziec Śląski
6:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
1:3
GLKS Wilkowice
Zamek Grodziec Śląski
2:6
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
11:5
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
5:5
Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski
9:2
Przełom Kaniów
Rekord Bielsko-Biała
7:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:12
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
1:10
Rekord Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
2:10
Zamek Grodziec Śląski
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
GLKS Wilkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
6:11
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
5:6
Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Zamek Grodziec Śląski
12:2
Pionier Pisarzowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Pasjonat Dankowice
Przełom Kaniów
- : -
GLKS Wilkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Rekord Bielsko-Biała
4:8
KS Bestwinka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
12:5
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zamek Grodziec Śląski
8:4
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
2:6
KS Bestwinka
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice
2:8
Zamek Grodziec Śląski
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Pasjonat Dankowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości