zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
3:6
KS Rudzica
GKS Czarni Jaworze
4:2
Rotuz Bronów
Beskid Godziszka
4:1
Sokół Buczkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
4:3
Iskra Rybarzowice
Słowian Łodygowice
1:9
GKS Czarni Jaworze
Rotuz Bronów
4:2
KS Rudzica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
1:5
Rotuz Bronów
KS Rudzica
3:1
Sokół Buczkowice
Beskid Godziszka
2:3
GKS Czarni Jaworze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
1:5
Beskid Godziszka
GKS Czarni Jaworze
5:0
Iskra Rybarzowice
Rotuz Bronów
0:3
Sokół Buczkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
5:0
Słowian Łodygowice
KS Rudzica
1:3
GKS Czarni Jaworze
Beskid Godziszka
3:3
Rotuz Bronów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
0:3
Sokół Buczkowice
Słowian Łodygowice
4:2
KS Rudzica
Beskid Godziszka
5:3
Iskra Rybarzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
1:4
Rotuz Bronów
Sokół Buczkowice
1:7
Słowian Łodygowice
KS Rudzica
2:5
Beskid Godziszka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
3:1
Rotuz Bronów
Sokół Buczkowice
1:6
Beskid Godziszka
KS Rudzica
6:2
Iskra Rybarzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
3:0
Sokół Buczkowice
GKS Czarni Jaworze
6:0
Słowian Łodygowice
KS Rudzica
2:2
Rotuz Bronów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
0:3
Beskid Godziszka
Sokół Buczkowice
4:2
KS Rudzica
Rotuz Bronów
11:1
Słowian Łodygowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
3:2
GKS Czarni Jaworze
Beskid Godziszka
18:0
Słowian Łodygowice
Sokół Buczkowice
1:9
Rotuz Bronów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
1:3
Iskra Rybarzowice
Rotuz Bronów
0:2
Beskid Godziszka
GKS Czarni Jaworze
3:5
KS Rudzica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
2:2
Beskid Godziszka
Sokół Buczkowice
3:3
GKS Czarni Jaworze
KS Rudzica
3:0*
Słowian Łodygowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
0:9
Sokół Buczkowice
Beskid Godziszka
7:4
KS Rudzica
Rotuz Bronów
9:2
Iskra Rybarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości