zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Footbal Project Jasienica
Footbal Project Jasienica 12 30 59 - 28 10 0 2
2
GKS Czarni Jaworze
GKS Czarni Jaworze 14 28 64 - 48 9 1 4
3
Trójka Czechowice
Trójka Czechowice 10 27 65 - 27 9 0 1
4
Sokół Zabrzeg
Sokół Zabrzeg 14 22 66 - 54 7 1 6
5
Spójnia Landek
Spójnia Landek 14 21 43 - 57 7 0 7
6
LKS Mazańcowice
LKS Mazańcowice 12 19 42 - 33 6 1 5
7
Zapora Wapienica
Zapora Wapienica 14 18 65 - 60 6 0 8
8
KS Rudzica
KS Rudzica 12 12 30 - 46 4 0 8
9
Zamek Grodziec Śląski
Zamek Grodziec Śląski 7 7 21 - 37 2 1 4
10
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice 8 6 19 - 27 2 0 6
11
Przełom Kaniów
Przełom Kaniów 14 5 35 - 89 1 2 11
12
Football Academy
Football Academy 3 3 13 - 16 1 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Footbal Project Jasienica
Pauza
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
1:4
LKS Mazańcowice
GKS Czarni Jaworze
2:3
Trójka Czechowice
Sokół Zabrzeg
5:1
KS Rudzica
Zapora Wapienica
5:1
Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski
2:1
Spójnia Landek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
Pauza
KS Rudzica
4:6
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Przełom Kaniów
4:9
Sokół Zabrzeg
Footbal Project Jasienica
6:1
Zapora Wapienica
Spójnia Landek
4:10
Trójka Czechowice
LKS Mazańcowice
1:3
GKS Czarni Jaworze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
Pauza
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
5:2
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
11:5
Zamek Grodziec Śląski
Trójka Czechowice
9:0
LKS Mazańcowice
GKS Czarni Jaworze
3:1
KS Rudzica
Sokół Zabrzeg
1:2
Footbal Project Jasienica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
Pauza
Przełom Kaniów
0:8
GKS Czarni Jaworze
KS Rudzica
2:5
Trójka Czechowice
Footbal Project Jasienica
1:0
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
1:4
LKS Mazańcowice
Zamek Grodziec Śląski
4:3
Sokół Zabrzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
Pauza
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
- : -
Zamek Grodziec Śląski
LKS Mazańcowice
1:2
KS Rudzica
GKS Czarni Jaworze
7:6
Footbal Project Jasienica
Trójka Czechowice
4:2
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
4:5
Spójnia Landek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Pauza
Przełom Kaniów
0:5
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
2:4
Sokół Zabrzeg
Footbal Project Jasienica
3:4
Trójka Czechowice
Spójnia Landek
2:3
KS Rudzica
Zamek Grodziec Śląski
1:4
GKS Czarni Jaworze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Jaworze
Pauza
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
0:3*
Zapora Wapienica
KS Rudzica
1:4
Przełom Kaniów
LKS Mazańcowice
- : -
Footbal Project Jasienica
Trójka Czechowice
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg
1:2
Spójnia Landek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
Pauza
Sokół Zabrzeg
6:4
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Zapora Wapienica
6:5
GKS Czarni Jaworze
Footbal Project Jasienica
6:0
KS Rudzica
Spójnia Landek
4:0
Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski
0:4
LKS Mazańcowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
Pauza
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
0:3*
Spójnia Landek
KS Rudzica
7:2
Zamek Grodziec Śląski
Przełom Kaniów
3:6
Footbal Project Jasienica
GKS Czarni Jaworze
4:4
Sokół Zabrzeg
Trójka Czechowice
6:3
Zapora Wapienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rudzica
Pauza
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
3:4
GKS Czarni Jaworze
Sokół Zabrzeg
1:5
Trójka Czechowice
Zapora Wapienica
2:5
LKS Mazańcowice
Footbal Project Jasienica
5:1
Spójnia Landek
Zamek Grodziec Śląski
7:7
Przełom Kaniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
KS Rudzica
1:5
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
9:2
Sokół Zabrzeg
GKS Czarni Jaworze
2:4
Spójnia Landek
Trójka Czechowice
- : -
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Footbal Project Jasienica
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
Pauza
Footbal Project Jasienica
Pauza
KS Rudzica
- : -
Sokół Zabrzeg
Przełom Kaniów
5:12
Zapora Wapienica
Trójka Czechowice
6:8
GKS Czarni Jaworze
Spójnia Landek
4:6
Football Academy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy
Pauza
KS Rudzica
Pauza
GKS Czarni Jaworze
- : -
LKS Mazańcowice
Trójka Czechowice
13:2
Spójnia Landek
Sokół Zabrzeg
13:1
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
4:6
Footbal Project Jasienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
Spójnia Landek
Pauza
Football Academy
- : -
Zapora Wapienica
KS Rudzica
- : -
GKS Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice
- : -
Trójka Czechowice
Footbal Project Jasienica
8:4
Sokół Zabrzeg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
Pauza
Footbal Project Jasienica
Pauza
LKS Mazańcowice
4:5
Spójnia Landek
GKS Czarni Jaworze
8:4
Przełom Kaniów
Trójka Czechowice
- : -
KS Rudzica
Sokół Zabrzeg
7:4
Football Academy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy
Pauza
Sokół Zabrzeg
Pauza
KS Rudzica
6:3
LKS Mazańcowice
Przełom Kaniów
- : -
Trójka Czechowice
Footbal Project Jasienica
6:1
GKS Czarni Jaworze
Spójnia Landek
5:3
Zapora Wapienica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rudzica
- : -
Spójnia Landek
LKS Mazańcowice
2:2
Przełom Kaniów
GKS Czarni Jaworze
5:3
Football Academy
Trójka Czechowice
- : -
Footbal Project Jasienica
Sokół Zabrzeg
6:4
Zapora Wapienica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy
- : -
Trójka Czechowice
Przełom Kaniów
- : -
KS Rudzica
GKS Czarni Jaworze
Pauza
Zapora Wapienica
Pauza
Footbal Project Jasienica
- : -
LKS Mazańcowice
Spójnia Landek
- : -
Sokół Zabrzeg
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
- : -
Spójnia Landek
LKS Mazańcowice
- : -
Football Academy
GKS Czarni Jaworze
- : -
Zapora Wapienica
Trójka Czechowice
Pauza
Sokół Zabrzeg
Pauza
KS Rudzica
2:4
Footbal Project Jasienica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy
- : -
KS Rudzica
LKS Mazańcowice
Pauza
Sokół Zabrzeg
- : -
GKS Czarni Jaworze
Zapora Wapienica
- : -
Trójka Czechowice
Footbal Project Jasienica
- : -
Przełom Kaniów
Spójnia Landek
Pauza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rudzica
Pauza
Przełom Kaniów
- : -
Football Academy
LKS Mazańcowice
- : -
Zapora Wapienica
GKS Czarni Jaworze
Pauza
Trójka Czechowice
- : -
Sokół Zabrzeg
Footbal Project Jasienica
- : -
Spójnia Landek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy
- : -
Footbal Project Jasienica
Przełom Kaniów
Pauza
Trójka Czechowice
Pauza
Sokół Zabrzeg
- : -
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
- : -
KS Rudzica
Spójnia Landek
- : -
GKS Czarni Jaworze

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości