zamknij reklamę

Z Bystrą tylko zwycięstwo !

Z Bystrą tylko zwycięstwo !

Już jutro o godzinie 11:00 na własnym stadionie, Groń podejmować będzie Klub Sportowy Bystra! W pierwszym meczu z zespołem KSB, rozgrywanym na boisku w Wilkowicach Nasi zawodnicy wygrali 2:1. Miejmy nadzieje że jutro powtórzymy wynik i zdobędziemy 3 punkty!  Zapraszamy Kibiców na to spotkanie!

GROŃ BUJAKÓW - KS BYSTRA !

17.04.2016r. godz. 11:00 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Zbiórka zawodników o godzinie 10:00 !

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij