Wyjazd do Kaniowa !

W najbliższą niedziele (10.04.2016r.) o godzinie 16:00, Groń zagra w Kaniowie z tamtejszym Przełomem w ramach 16 kolejki Bielskiej A Klasy! Przed tygodniem Nasi zwodnicy rozegrali dobry mecz remisując w Derbach z Zaporą Porąbka 0:0 i tym samym wyprzedzając o jeden punkt w tabeli LKS Mazańcowice. Każdy punkt jest dla Naszej drużyny ważny, miejmy nadzieje że z Kaniowa wyjedziemy z kompletem! Zapraszamy na to spotkanie !

Bilety na mecz sprzedawane będą przy wejściu na stadion w Kaniowie. Bilet normalny - 5zł, ulgowy - 2zł.

_________________________________________________________________________________________________________________

Zbiórka zawodników na LKS-ie w Bujakowie o godzinie 14:15, lub w Kaniowie o 15:00 !