Trener zrezygnował.

Trener Dariusz Gołba zrezygnował z prowadzenia drużyny. Dziękujemy trenerowi za trud i pracę jaką włożył podczas treningów z Nami, wytrwałość, cierpliwość, miłą atmosferę, dobre rady, oraz wspaniałą zabawę której nigdy nie zapomnimy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!                                                                                                                                                           Dla przypomnienia, Trener Darek drużynę prowadził ponad półtora roku.

• koza napisał
    Mam nadieje, że ten pseudo trener juz nikogo nie bedzie trenowal. Panie Golba jedyne co pan umie to tworzyc intrygi i obrabiac dupe. W tamtym sezonie zalatwil ci prezes kilka meczy bo tak to bys gral juz byl w tym roku w B klasie. Dobrze o tym wiesz. Kozy graly o klasr lepiej od Burakowa. Twoja mlodziez ktora miala robic postepy stanela w miejscu. W nowym roku zycze ci Golba abys juz przestal bawic sie w trenowanie bo poprostu tego dziadu kecki nie potrafisz.

• zawodnik napisał
    Chciałbym sie wypowiedzieć o tym co bylo za tresera Golby. Powiem tak. On niczego na nie nauczyl. Ja gralem w kratkę bo tak decydowal Golba. Treningi wygladaly jak u trampkarzy. My nie mielusmy ssily do biegania. Nie bylo swiczen dla obroncow. Tylko winil zawodnikow za wyniki i biegal non stop do prezesa i sie zalil jak dziecko ze jest zle. Darek to nie prawda ze w szatni byla atmosfera. Jestem szczery. Moze nie bede gral w skladzie teraz ale mysle ze sie czegos naucze od nowego trenera.

• kibic napisał
    Sciagcie juz zdjecie tego palanta ze strony. Juz sie na to patrzrc nie moge. Lepiej napiszcie co w klubie. Czy grabarz z synem dalej będą w tym klubie czy nie. Ponoc sa goscie ktorzy by wesli do klubu. Ale ponoc Grabarz zrobil jakies machloje z pieniedzmi i teraz nie chce sie wycofa

• kibic napisał
    Zadna strata poltora roku bez trenera. Ten pajac jak w Hecznarach nic nie zrobil. Krystian tez niepotrzebnie go przytuli ale to byl jego kolega. Golba to tempy osilek nic poza tym.

• kibic napisał
    Groń to najgorzej grający zespół jaki widziałem . Mecze oglądałem wszystkie w Bujakowie.

• Spining napisał
    Jaki prezes taki trener. Jaki trener taka drużyna. Jaka drużyna takie wyniki, czyli ogólnie B klasa !!!!!! a potem zamknąć to Bujakowskiego kartoflisko i zaorać.

• stach napisał
    trenowal pare razy i nic nie zdzialal , bo tomiczek jest naiwny

• kibic z Kobiernic napisał
    No nareszcie. Przecież ten facet nie ma zielonego pojęcia o trenowaniu. Nic tej drużyny nie nauczył. Zawodnik z niego może był i dobry ale trener , to nieporozumienie. Po prostu dramat.