Start rundy rewanżowej !

Start rundy rewanżowej !

Jutro startuje rewanżowa runda Bielskiej A-Klasy. Groń rozegra pierwsze spotkanie na wyjeździe z LKS-em Mazańcowice. W pierwszym meczu w Bujakowie Nasi seniorzy wygrali 1-0 po bramce Patryka Ferfeckiego. W przerwie zimowej zostało rozegranych 7 meczy sparingowych. Tylko jeden z nich Nasza drużyna przegrała. Mamy nadzieję że jutro Groń wygra i powoli pójdzie w górę tabeli! Zapraszamy na to spotkanie!

LKS MAZAŃCOWICE vs LKS GROŃ BUJAKÓW                                                                                                                                               26.03.2016r.  Godz: 13:00 !

Zbiórka zawodników na boisku w Bujakowie o godzinie 11:00, wyjazd autobusu 11:15 !

Komentarze

Dodaj komentarz
  • kibic napisał
    No i dupencja Panowie piłkarze. B klasa wita.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości