zamknij reklamę

Sokół na zakończenie..

Sokół na zakończenie..

W ostatnim meczu rundy jesiennej, Groń zagra na wyjeździe w Hecznarowicach z tamtejszym Sokołem. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (05.11.2016r.) o godzinie 14:00! Zapraszamy kibiców na wyjazd, pomóżmy zawodnikom w zdobyciu trzech punktów ! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij