Garść informacji o Naszych trampkarzach!

Garść informacji o Naszych trampkarzach!

Warto wspomnieć o Naszych trampkarzach. Ostatnie cztery mecze zwyciężyli z takimi drużynami jak: KS RUDZICA (5:2), LKS LIGOTA (6:1), LKS ZAMEK GRODZIEC (2:4), BESKID GODZISZKA (2:0). W tabeli znajdują się na pierwszym miejscu z przewagą 5 punktów nad drugim miejscem i są coraz bliżej awansu do wyższej ligi.  W najbliższą sobotę zmierzą się z drużyną Sokoła Hecznarowice na własnym obiekcie, o godzinie 10:00! Zwycięstwo bardzo zbliży ich do awansu, aczkolwiek dużo zależy od zaległego meczu Ligoty z Hecznarowicami który odbędzie się 11 Listopada. Zapraszamy w sobotę na stadion do Bujakowa aby dopingować Naszych młodych piłkarzy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości